Szukasz kamerzysty z Bełżyc?
kościół Bełżyce

kościół w Bełżycach

Doskonale trafiłeś! Pochodzimy z Bełżyc i doskonale znamy to miasteczko. To w Bełżycach zaczynaliśmy filmować swoje pierwsze śluby i tam odwiedzamy lodziarnie. Dla osób biorących ślub w Bełżycach mamy przewidziane specjalne rabaty cenowe. Zapraszam do kontaktu, żeby poznać szczegóły! Koniecznie proszę się powołać na ten tekst.

Bełżycki kościół jest bardzo urokliwym miejscem, chociaż niesamowicie trudnym do fotografowania i filmowania pod względem technicznym. Każda pora roku stawia przed filmowcem, czy fotografem inne wyzwania. Po latach doświadczeń nauczyliśmy się radzić sobie w tych warunkach bardzo dobrze. Wyprzedzając pytania osób bardziej obeznanych w temacie filmowania – nie korzystamy z dodatkowego światła na kamerze, które rozprasza i czasami razi młodą parę. Wykorzystujemy najlepszy jakościowo sprzęt i jasne obiektywy, które pozwalają nam w tych warunkach filmować spokojnie i komfortowo.

Na ceremonii zawsze staramy się zachowywać maksimum dyskrecji. Pracujemy w taki sposób, jakby nas w ogóle nie było. Niestety Kościół pw. Nawrócenia św. Pawła Apostoła nie jest zbyt szeroki, przez co nie da się w nim całkowicie ukryć, jednak robimy co możemy.

wnętrze kościoła Bełżyce

wnętrze kościoła Bełżyce

Każdy, kto chociaż raz był w kościele w Bełżycach doskonale wie, że miejscem zdjęć grupowych jest ołtarz polowy. To bardzo wyjątkowe miejsce na tle całego województwa lubelskiego, ponieważ nigdzie dotąd nie spotkałem podobnego miejsca, które byłoby tak interesująco ulokowane i na dodatek tak praktyczne. Nawiasem: (msze na otwartym powietrzy są świetne)!

Zachęcam do zajrzenia w zakładkę portfolio filmowe – ciekawe, czy poznacie na filmach nasz kościół!

Jeżeli poszukujesz kamerzysty z Bełżyc – śmiało odezwij się do nas. W ofercie mamy filmy nowoczesne i tradycyjne. Przejrzyj naszą stronę, poczytaj jak pracujemy i obejrzyj nasze dotychczasowe produkcje. Umówmy się na spotkanie i porozmawiajmy o Waszych potrzebach dotyczących filmu ślubnego!

Kilka przydatnych odnośników: