VIXART

Specjalizujemy się w filmowaniu i montażu filmów ślubnych. Pracujemy na terenie całej Polski. Podczas uroczystości wtapiamy się w tłum, tak abyśmy pozostali niezauważalni. Dzięki temu klienci i goście nie czują skrępowania, a nam udaje się nagrywać ujęcia pełne emocji. Staramy się aby nasze filmy oddawały panującą atmosferę. Posiadamy uprawnienia do filmowania we wszystkich kościołach na terenie naszego kraju. Cały czas rozwijamy nasze umiejętności. Regularnie uczestniczymy w szkoleniach prowadzonych przez najlepszych ludzi w branży. Chcemy aby każdy kolejny film był lepszy od poprzedniego. Podczas pracy wchodzimy w pozytywną relację z naszymi klientami, tak aby nie tworzyła się między nami bariera niezręczności.

Nasz zespół tworzą trzy osoby, które pracują najczęściej razem. W wyjątkowych sytuacjach dołączają do nas zaprzyjaźnione osoby z zewnątrz.

Przemekoperator, montażysta, dźwiękowiec. Montażem zajmuje się od 2008 roku. Pierwsze filmy jako operator kamery realizował w 2011.

Michał  – operator, montażysta, fotograf. Od 2007 roku stale zajmuje się fotografią. W 2017 odkrył zamiłowanie do filmu. W naszej firmie łączy obie pasje.

Maciek – operator. Filmuje od 2007 roku. Ma na koncie setki wesel i setki zadowolonych klientów.

Zapraszamy do współpracy.