Dla Izabeli i Jensa zrealizowaliśmy pakiet fotografia + film w podstawowym zakresie.

Ślub odbył się w Parafii pw. Św. Jana Chrzciciela w Nałęczowie.
Wesele zorganizowane zostało w Hotelu CSW Energetyk również w Nałęczowie.

Dzień ślubu Izy i Jensa wspominamy bardzo dobrze! Wysoka temperatura, grzejące słońce, bezchmurne niebo i wszech otaczająca cisza. Nawet ptaszki zamilkły tego dnia! Nałęczów jest miejscowością, która kojarzy nam się z wakacyjnymi spacerami, lodami i beztrosko spędzonym czasem. Tamtego, czerwcowego dnia było nieco inaczej, bo pojechaliśmy do pracy. Szkoda słów na opowieści, które można wyrazić zdjęciami!

Jens przygotowywał się w tym samym pokoju, w którym później zakładała suknię Izabela. Piękny, przejrzysty i słoneczny pokój, w którym czuć było relaks i atmosferę tego dnia!

Gdy Jens ze swoim świadkiem wykonali swoje zadanie, Izabela zaczynała już przygotowywać wszystkie swoje akcesoria. Naturalnie, weszła do pokoju dopiero wtedy, gdy jej narzeczony wraz ze swoim drużbą opuścili pomieszczenie. Przecudowne uśmiechy i wspaniała radość towarzysząca im tego dnia zostaje w naszych myślach po dziś dzień, gdy oglądamy ich zdjęcia.

Ach to zejście! Uwielbiamy, gdy możemy zaobserwować takie sytuacje 🙂

Przed nimi najbardziej stresujący moment, w ciągu całego tego dnia. Nie wyglądali na zestresowanych, a wręcz przeciwnie. Zobacz

Sala, w której miało odbyć się wesele była przepięknie przygotowana. Ekipa spisała się doskonale!

Przechodząc do części zabawowej reportażu, wystarczy dodać jedynie to, że Niemcy są niesamowicie radosnym i potrafiącym się bawić narodem. Te toasty, okrzyki i radość towarzysząca im na twarzach! Bardzo przyjemnie, bardzo! Zapraszam więc do przejrzenia pozostałej części reportażu fotograficznego z zabawy weselnej!

 

Piąteczka!

Chcesz obejrzeć inne reportaże ślubne? Śmiało!
Pamiętaj, że każdy dzień jest inny, “nie ma dwóch tych samych nocy, dwóch tych samych pocałunków…” / Szymborska